Maateho hra

Protože se spolu nemůžeme setkávat na klubovně při družinových schůzkách, ani spolu nemůžeme vyrazit na výpravu, rozhodli jsme se uspořádat velkou střediskovou hru. Tímto bychom tě na ni rádi pozvali. Ať jsi vlče, světluška, skaut, skautka a nebo dokonce patříš k roverům či oldskautům, pusť se s námi do Maateho hry!

O co půjde?

V první části hry na tebe budou čekat stanoviště s úkolem. Stanoviště budou rozeseta po Slovanech a blízkém okolí. Ke hře budeš potřebovat chytrý mobil s dostatkem mobilních dat. Na trasu můžeš vyrazit spolu se sourozenci i s rodiči, věříme, že si hru užijí s tebou. Skauti a skautky můžou vyrazit i sami.

Zatím prozradíme, že vyrazit na stanoviště budeš moct navštívit od 26. 4. do 9. 5. 2021 (pokud to situace dovolí). Obejít můžeš všechna najednou a pořádně si protáhnout nohy, ale taky můžeš vyrazit každý den na jedno místo a udělat si tak několik malých vycházek. Pořadí, ve kterém stanoviště obejdeš, bude jen na tobě.

A proč zrovna “Maateho hra”?

Je to jednoduché. Naše středisko dostalo jméno po Jožku Knappovi, kterému se skautsky říkalo Maate. Vypadá to, že ho na některém ze stanovišť potkáš …

Stanoviště Na Brdku – Černice

Byl jsi na stanovišti Na Brdku – Černice
a chceš odevzdat úkol? Klikni sem → a nahraj nám svoje strašidýlko.

V případě jakýchkoliv dotazů neváhej nás kontaktovat na maateho-hra@skauti-plzen.cz.

Tým Maateho hry

Ondřej Jaroslav VIld (Box)
Zdeňka Ouřadová (Támhle)
ANTONÍN VOJÁČEK