Výjezdní SRJ

8.-10. 9. se konala výjezdní středisková rada do vesnice Domaslav. Střechu nad hlavou zajistila místní fara, výhled a dobrodružný zážitek pak kostelní věž sv. Jakuba Většího. Kromě střediskové rady měla akce za cíl sblížit její členy a nezávazně si popovídat.

Každý jistě potvrdí, že to se povedlo!

Skadět 2023

Vážení rodiče, vážené děti,

pokud nevíte, co 22. září dělat, tak pro Vás máme řešení, jednoduše stačí přijít mezi 10:30 až 15:30 na Homolku a projít si naše sportovní stanoviště. Buď můžou závodit samotné děti, ale nemusíte se vůbec stydět a můžete se zapojit do sportovních disciplín i Vy.

Pokud znáte někoho, kdo by rád poznal skauting, alespoň z této jediné události, tak neváhejte a vezměte ho/je s sebou.

Budeme se na Vás těšit.

Zlatokopecká výprava

Pokud chcete být součástí divokého západu, stát se zlatokopem, být banditou, chránit přírodu a patřit do indiánského kmene, případně stát na straně zákona, tak se neváhejte přihlásit ve svém oddílu do 21. dubna.

Železný oř na divoký západ odjíždí v termínu 26. – 28. 5.

Pokud chcete vědět víc, tak se podívejte na video, které Vám fungování Zlatokopecké výpravy přiblíží víc.

PF 2023

Vážení rodiče, milé členky, milí členové,

přejeme Vám krásný vstup do nového roku 2023.

PF 2022

MAATEHO HRA

PF 2021

VÍTEJTE!

O prázdninách naše středisko uspořádalo celkem 4 letní tábory. Užili jsme si spaní v podsadě i teepee, skotačení na loukách, společné večerní táboráky. Prázdninovou pauzu jsme využili taky na rekonstrukci našeho webu. Doufáme, že tady najdete všechno, co hledáte.

Pokud ne, neváhejte nás kontaktovat.