Rubriky
Modrý útes

Akce na následující rok

Vážení rodiče,

již nyní máte ve svých e-mailových schránkách k dispozici letáček s plánem akcí na celý rok 2022/2023. Věříme, že plán celého roku oceňujete, aby se Vám lépe plánovali dovolené, prodloužené víkendy, atd…

Věnujte prosím pozornost hlavně výpravě v říjnu, jež se Vás v pátek a sobotu bude týkat. Následně v březnu jsme se rozhodli udělat bowling, ale trošku pozměněný. Zatímco budou Vaše děti na výpravě, tak vedení si s Vámi půjde zahrát bowling. Samozřejmostí je i případné posezení v hospodě po konci bowlingu.

Věříme, že na obou těchto akcích bude hojná účast z Vašich řad. Na všech ostatních se těšíme na hojnou účast Vašich dětí 🙂

Taktéž k evidenci výprav nemusíte využívat pouze dveře od Vašich lednic, ale můžete mrknout na úvodní stránku, kde je k dispozici kalendář všech akcí na příští skautský rok.

Pokud by se mezi Vámi našli nadšenci do moderních technologií, tak pokud si kliknete na příslušnou družinu nad kalendářem, tak se Vám do mobilu stáhnou a do kalendáře načtou termíny všech akcí, které se dané družiny týkají.