Světlušky a vlčata - tábor 2019

Aktualizováno: sobota 15. červen 2019 12:24
Tábor vlčat a světlušek se letos bude konat od 30. 6. do 11. 7. na Úterském potoce poblíž obce Úterý. Tábořit budeme na "zelené louce" v krásné přírodě, spíme v podsadových stanech po dvojicích.

DŮLEŽITÉ DOKUMENTY

• PŘIHLÁŠKA na tábor vlčat a světlušek ke stažení zde nebo v papírové verzi na klubovně. POZOR! Vyplněnou je nutné odevzdat do 25. 5.!
  • POTVRZENÍ OD LÉKAŘE a BEZINFEKČNOST ke stažení zde (nutné odevzdat v den odjezdu zdravotníkovi). Nově je potvrzení od lékaře platné 24 měsíců, je však nutné, aby platilo celou dobu tábora.
  • ANAMNÉZA (nutné odevzdat v den odjezdu zdravotníkovi) ke stažení zde.
  • SEZNAM věcí a podrobné INFORMACE k táboru ke stažení zde.

PLATBA

Platbu je možné podle pokynů na přihlášce provést na střediskový transparentní účet s variabilním symbolem: 2yyxxxxxx, kde je yy číslo oddílu (dívky 10, chlapci 18) a xxxxxx je prvních 6 čísel RČ dítěte. Vzhledem k tomu, že se jedná o transparentní účet, je možné individuálně dohodnout jiné variabilní číslo - ozvěte se prosím včas na níže uvedené e-maily.

Pokud chcete využít fakturace (např. v případě příspěvků od zaměstnavatele), ozvěte se taktéž vedení tábora, fakturu rádi vystavíme. Řešte to prosím s předstihem.

INFOSHŮZKA pro rodiče

12. 6. od 18:00 na klubovně 10. oddílu

PODMÍNKY ÚČASTI

Tábory jsou součástí programu oddílu, je naší výsadou, že jsme společně v kontaktu během celého roku, že se děti navzájem znají a znají se i s vedoucími a naopak. Proto bychom rádi připomněli, že podmínkou k účasti na táboře je i pravidelná docházka na družinové schůzky a účast na výpravách.

KONTAKTYtb-vl-sv.jpg

ADRESA pro zasílání dopisů (NE balíčků):

Skautský tábor 10 + 18 Plzeň

jméno dítěte

Vidžín 62

330 41 Úterý

BOSÉ SANDÁLKY

Na táboře si můžeš vyrobit bosé sandálky. Prosíme Tě o vyplnění dotazníku do 18. 6. https://forms.gle/78BtGYUw8SbL4N2k8

Nabídka platí i pro rodiče - ti si sandálky mohou vyrobit o návštěvním dni.

Zavzpomínat na loňský tábor můžete skrze fotogalerii - tady

LJN_1384.jpg