Skauti a skautky - tábor 2018

Tábor skautů a skautek se uskuteční v termínu 30. 6. - 15. 7. 2018 na tábořišti u Vrbna poblíž rybníku Velká Kuš. Naše oddíly tady v minulosti dlouhodobě tábořily, rádi se sem vracíme.  
  
 
DŮLEŽITÉ DOKUMENTY
  • PŘIHLÁŠKA na tábor skautů a skautek ke stažení zde nebo v papírové verzi na klubovně. POZOR! Vyplněnou je nutné odevzdat do 25. 5.!
  • POTVRZENÍ OD LÉKAŘE a BEZINFEKČNOST ke stažení zde. Je nutné odevzdat zdravotníkovi v den odjezdu. 
  • ANAMNÉZA (nutné odevzdat v den odjezdu zdravotníkovi) ke stažení zde
  • SEZNAM věcí a podrobné INFORMACE k táboru ke stažení zde
 
INFOSHŮZKA pro rodiče
12. 6. od 19:00 na klubovně 10. oddílu
 
UVÍTÁME VAŠI POMOC ... 
Můžete-li nám pomoci, budeme moc rádi! S čím? Zapište se do tabulky - sem
 
BOSÉ SANDÁLE
Na táboře budeš mít příležitost vyrobit si vlastnoručně bosé sandálky. Cena 200,- (přibal s sebou na tábor.) Prosíme všechny - i ty, co zájem nemají - o vyplnění kraťoučkého dotazníčku do 17. 6. V dotazníku najdete i podrobnější info. A pokud by o boty stál i některý rodič, může si je vyrobit o návštěvním dni. 
 bo.JPG
 
KONTAKTY
vedoucí tábora Matyáš Ratislav - Žuch +420 728 635 399 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
zástupkyně vedoucího t. Zdeňka Holoubková - Támhle +420 604 948 896  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
 
PODMÍNKY ÚČASTI
Tábory jsou součástí programu oddílu, je naší výsadou, že jsme společně v kontaktu během celého roku, že se děti navzájem znají a znají se i s vedoucími a naopak. Proto bychom rádi připomněli, že podmínkou k účasti na táboře je i pravidelná docházka na družinové schůzky a účast na výpravách (během školního roku minimálně dvě akce s přespáním).
 
 Výsledek obrázku pro velká kuÅ¡
 
Fotky z loňského tábora skautů a skautek si můžete prohlédnout zde
(Fotky z dřívějších táborů najdete ve fotogalerii.)